LKS Rolnik II B. Głogówek - ULKS

Wygrana na zakończenie rundy

• autor: justys_5, 2015-11-03 08:00

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej ULKS pokonał na wyjeździe 2-0 Widok Lublin.

Prowadzenie w 52. min zdobyła Olga Hyra, zaś wynik w 90. min ustaliła Monika Latańska, która w dniu meczu obchodziła 20. urodziny.

Dzięki temu zwycięstwu ULKS zakończył pierwszą część sezonu na 3. miejscu. Bilans zespołu to 5 zwycięstw,  3 remisy oraz jedna porażka.

- To była udana runda, w której dziewczyny pokazały, że potrafią grać w piłkę - ocenił Mirosław Krzyształowicz, trener ULKS.

ULKS: Bar – Dąbrowa, Małycha, Kaczerewska, Bielska – Garbicz (85. Rudzok), Latańska, Gaweł (90. Tkaczuk), Stuligłowa – Hyra, Lech. Trener Mirosław Krzyształowicz.

Remis z liderem

• autor: justys_5, 2015-10-24 18:12

W dzisiejszym meczu I ligi piłki nożnej ULKS Bogdańczowice zremisował 0-0 z AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków, dotychczasowym liderem tabeli.

Mecz był emocjonujący, a nasze dziewczęta osiągnęły sukces, bo tak należy ocenić remis z faworytem do awansu, dzięki olbrzymiej ambicji i determinacji.

ULKS: Stuligłowa - Dąbrowa, Małycha, Kaczerewska, Bielska - Garbicz, Latańska, Gaweł, Kowalczyk (87. Rudzok) - Hyra, Lech. Trenerzy: Ryszard Okaj i Mirosław Krzyształowicz.

Czas na lidera

• autor: justys_5, 2015-10-24 09:06

W sobotę ULKS rozegra ostatni mecz rundy jesiennej w roli gospodarza. Na stadionie KKS-u podejmie AZS Uniwersytet Jagieloński Kraków, lidera tabeli.

W poprzedniej kolejce obaj sobotni rywale solidarnie wygrali po 2-0. AZS pokonał Rolnika Biedrzychowice, a ULKS Koronę Łaszczów.

Zapraszamy na to spotkanie.

Zwycięstwo z Koroną

• autor: justys_5, 2015-10-18 14:28

W dzisiejszym spotkaniu I ligi ULKS pokonał 2-0 Koroną Łaszczów. Obie bramki strzeliła Monika Latańska (70. i 90.) min. Naszą drużynę w tym meczu poprowadził trener Ryszard Okaj.

- Wygrałyśmy, bo byłyśmy dziś na boisku zespołem - powiedziała autorka obu goli. - Obie bramki dały mi dużo radości.

- To był jeden z naszych najlepszych meczów w pierwszej lidze - zauważył Jan Sadowski, prezes ULKS.

ULKS: Bar - Stuligłowa, Jagieła, Kaczerewska (75. Rudzok, 89. Banach), Bielska - Garbicz, Latańska, Gaweł, Kowalczyk (65. Małycha) - Lech, Hyra.

W niedzielę z Koroną

• autor: justys_5, 2015-10-17 10:07

W niedzielę 18 października (początek o godz. 11.00) ULKS w kolejnym meczu I ligi kobiet podejmie na stadionie KKS Koronę Łaszczów.

Nasz rywal w ostatniej kolejce pokonał 1-0 Gola Częstochowa i awansował na 5. miejsce w tabeli, mając tylko 2 pkt straty do ULKS, który jest na 3. miejscu.

- Musimy szukać punktów, bo środek tabeli niemiłosiernie się zagęścił – mówi Mirosław Krzyształowicz, trener zespołu z Bogdańczowic. - U siebie trzeba wygrywać. By iść do przodu należy sobie stawiać wysokie cele.

Porażka w derbach

• autor: justys_5, 2015-10-11 20:08

W sobotę 10 października w wyjazdowym spotkaniu I ligi ULKS przegrał 0-2 z Rolnikiem Biedrzychowice.

- Boli mnie ta porażka, bowiem przez większość meczu to my kontrolowaliśmy grę, mieliśmy swoje sytuacje, a przegraliśmy - skomentował wynik trener Mirosław Krzyształowicz.

ULKS: Bar - Stuligłowa, Jagieła, Kaczerewska, Bielska (85. Banach) - Garbicz (59. Dąbrowa), Latańska, Gaweł (80. Rudzok), Kowalczyk - Hyra, Lech (59. Małycha).

Tym razem remis

• autor: justys_5, 2015-09-26 19:39

Dziś w meczu 5. kolejki I ligi kobiet ULKS zremisował 1-1 z LKS Goczałkowice. Rywal okazał się wymagający i w 11. min zdobył prowadzenie. Wyrównującego gola w 60. min strzeliła Olga Hyra. W końcówce zwycięstwo naszej drużynie mogła zapewnić Dominika Rudzok, ale zmarnowała okazję, strzelając z bliska nad poprzeczkę.

ULKS zagrał bez trzech podstawowych zawodniczek: Teresy Kaczerewskiej, Oliwii Stuligłowy oraz Karoliny Bielskiej. Zadebiutowała natomiast pozyskana z Gola Częstochowa Dominika Dąbrowa.

ULKS: Bar - Dąbrowa, Małycha, Jagieła, Kowalczyk - Garbicz, Gaweł, Latańska, Lech - Hyra, Banach (55. Rudzok). Trener Mirosław Krzyształowicz.

W sobotę z beniaminkiem

• autor: justys_5, 2015-09-25 11:22

W sobotę 26 wrześnie w kolejnym I-ligowym meczu ULKS zagra na stadionie KKS z LKS Goczałkowice Zdrój.

Nasz rywal to beniaminek rozgrywek. Po czterech kolejkach zajmuje w tabeli 5. miejsce. Wygrał dwa spotkania (1-0 z Wandą Kraków i 2-0 z Resovią Rzeszów) i dwa przegrał (0-3 z Koroną Łaszczów oraz 0-4 z Rolnikiem Biedrzychowice).

Początek meczu o godz. 16.00.

Zapraszamy.

Mecz 2015-04-19, 15:00