Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

Ładowanie...

Aktualności

Wysoka wygrana: ULKS - Żywiec 7:1

• autor: rybciaaaaa90, 2011-09-05 13:18

Pierwszy mecz na swoim boisku i od razu wysokie zwycięstwo w dobrym stylu! Uelkaesiaczki pokonały piłkarki z Żywca aż 7:1 i 3 punkty zostały w Kluczborku.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodyń. Już 11 minut od pierwszego gwizdka sędziego prowadziły 2:0. Najpierw niepewną interwencję bramkarki gości wykorzystała Latańska, a kilka minut później piłkę do siatki skierowała Garbicz. Niestety w 13 minucie kontaktową bramkę zdobyły zawodniczki Mitechu, nie zniechęciło to jednak naszych zawodniczek, które kolejną bramkę zdobyły w 32. minucie za sprawą Garbicz. Prędzej dobrą interwencją popisała się bramkarka ULKS-u, która w sytuacji sam na sam obroniła strzał rywalek. Wynik mogły poprawić jeszcze Latańska, która najpierw trafiła w nogi bramkarki rywala, a później umieściła piłkę między słupkami, jednak sędzia uznał, że była ona na pozycji spalonej i Zielińska, która strzeliła minimalnie obok bramki. Na przerwę dziewczyny schodziły prowadząc 3:1.
W drugiej połowie nasze piłkarki grały jeszcze lepiej. Stwarzały dużo sytuacji i oddawały dużo strzałów. Niestety w międzyczasie zostały pozbawione jednej z zawodniczek - Moniki Latańskiej, która doznała kontuzji kolana i w najbliższym czasie mecze będzie mogła oglądać jedynie z trybun. Uelkaesiaczki walczyły dalej. W 63. minucie bramkarkę gości pięknym strzałem z 25 metrów pokonała Kaczerewska. 9 minut później piłkę do bramki skierowała głową Ficek. Trzeciego gola w spotkaniu zdobyła Garbicz, a wynik na 7:1 w samej końcówce meczu ustaliła Rybot.
Piłkarki ULKS-u były zdecydowanie lepsze od rywalek. Zwyciężyły zasłużenie i pokazały dobry futbol, który na pewno mógł się podobać kibicom zgromadzonym na boisku MKS-u.

ULKS Bogdańczowice - TS Mitech II Żywiec  7:1 (3:1)

Bramki: Garbicz x3, Latańska, Kaczerewska, Ficek, Rybot

Skład: Stramowska - Bielska (87. Czech), Dajdok, Gaj, Wieczorek - Zielińska (60. Jaron), Kaczerewska, Kowalczyk (46. Ficek), Bar (41. Rybot) - Garbicz, Latańska (58. Wyrembak)