Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

Ładowanie...

Aktualności

Towarzysko: ULKS-WAGREM 2:4

• autor: rybciaaaaa90, 2011-09-16 10:23

Mecz Uelkaesiaczek ze sponsorami klubu przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze.

Jednak mimo to każda z drużyn jako pierwsza chciała zdobyć gola. Pierwszym udało się to Panom reprezentującym firmę WAGREM. Nie minęło kilka minut, a było już 2:0.  Mimo towarzyskiego charakteru spotkania obie drużyny były bardzo zaangażowane w grę i walczyły o każdy metr boiska. O mały włos od zdobycia kontaktowej bramki dla ULKS-u była Rybot, która znajdując się w polu karnym oddała mocny strzał, jednak piłka o centymetry minęła słupek bramki. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Kowalczyk, ta sama zawodniczka uderzała głową, jednak bramkarz zdołał wyłapać futbolówkę lecącą pod poprzeczkę.  Ataki Uelkaesiaczek nie ustawały, minimalnie chybiła Dominika Małycha, podobnie jak Teresa Kaczerewska, która strzeliła nad poprzeczką. Mimo usilnych starań naszych piłkarek to Panowie zdobyli kolejnego gola nie pozostawiając naszej bramkarce najmniejszych szans na jego obronę i do przerwy prowadzili już 3:0. Po gwizdku wznawiającym spotkanie dziewczyny znów ambitnie atakowały bramkę rywali co skończyło się dwoma golami, które dla ULKS-u zdobyły Małycha i Garbicz. Przed końcowym gwizdkiem Panowie ostatni raz umieścili piłkę w siatce bramki Uelkaesiaczek i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2.

Dziękujemy sponsorom naszego klubu, że znaleźli czas na rozegranie tego towarzyskiego spotkania i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli wspólnie spędzić czas na boisku!  :)

ULKS - WAGREM 2:4 (0:3)