Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

Ładowanie...

Aktualności

Wysoka wygrana - ULKS 9:1 Jaskółki

• autor: rybciaaaaa90, 2011-09-24 17:16
W 4 kolejce 2 ligi kobiet piłkarki z Bogdańczowic rozbiły zespół z Chorzowa aż 9:1. Pierwsza połowa to pokazowa gra gospodyń.

Już na początku meczu bramki zdobyły Garbicz i Ficek (głową) po dokładnym dośrodkowaniu Kowalczyk. Kolejne gole to była kwestia czasu. Po ładnej grze w środku pola padały kolejne bramki. Zagranie piętką Ficek, wykorzystała Rybot, która nie kryła radości po strzelonym golu, a parę minut później dołożyła swoją kolejną bramkę. Około 30 min. Kaczerewska wykorzystała setkową okazję. Na koniec pierwszej połowy dwa gole dołożyła jeszcze Ficek, która po wielu latach spędzonych w Unii Opole, strzela teraz dla nowego klubu.

Druga odsłona była już bardziej wyrównana. Piłkarki gości strzeliły swojego honorowego gola. A dla ULKS trafienie zaliczyły młodziutka Czech, wprowadzona w 2 połowie, oraz Garbicz, która wykorzystała tylko jedną z wielu okazji do zdobycia bramki i mecz zakończył się 9:1.

ULKS Bogdańczowice - UKS Jaskółki Chorzów 9:1 (7:0)

Bramki: Ficek x3, Rybot x2, Garbicz x2, Kaczerewska, Czech

Skład: Bar - Bielska (80. Kędziera), Dajdok, Jaron, Wieczorek - Zielińska (50. Czech), Kaczerewska, Kowalczyk, Rybot (70. Hinc) - Garbicz, Ficek (85. Lewandowska)

źródło: sportopolski.pl