Puchar Polski: ULKS Bogdańczowice: LKS Polonia Prószków

Spotkanie z wiceliderem!

• autor: Tesia, 2013-04-26 20:42

Po zimowej przerwie,przy pięknej wiosennej pogodzie piłka nożna kobiet znów zawita do Kluczborka.

Piłkarki II-ligowego ULKS Bogdańczowice wróciły w ubiegły weekend z Rudy Śląskiej, gdzie pokonały rywalki 3:0.

W sobotę przeciwnikiem Bogdańczowic również będzie ekipa ze Śląska. Rozegrają spotkanie z wiceliderem tabeli II ligi - KKS Zabrze. Jesienią na stadionie w Zabrzu lepsze okazały sie gospodynie pokonując Uelkaesiaczki 2-1. Wiosną zespół ULKS-u ma już za sobą dwa wygrane mecze, natomiast ULKS rozegrał dopiero jedno spotkanie. W tabeli pomiędzy drużynami śa tylko 2 pkt różnicy. Solidna i mocna ekipa piłkarek ze Śląska czy ambitna i grający do końca zespół ULKS-u. Czy spotkanie tych drużyn wpłynie na układ sił w tabeli II ligi kobiet? Dla której z drużyn spotkanie na kluczborskiej murawie zakończyła sie sukcesem?

Kibiców chcących obejrzeć spotkanie piłki nożnej w wykonaniu kobiecym zapraszamy w sobotę do Kluczborka na stadion KKS-u. Gwizdek rozpoczynający spotkanie o godz.17:00.

autor: ~kmieciu 2013-04-27 21:00:59

avatar ile bylo ?