BTP Czajda Brzeg - ULKS Bogdańczowice (19.10.2008)

Złoto dla ULKSu!

• autor: justys_5, 2014-08-29 21:15

Już w dniu dzisiejszym doszło do rozstrzygnięcia finału Ogólnopolskich Igrzysk LZS-ów w pięcioosobowej piłce nożnej kobiet. Nasze reprezentantki zdobyły złoto.

W meczu o 5 miejsce zmierzyły się województwa świętokrzyskie oraz wielkopolskie. Wynik spotkania to 3:1 na korzyść drużyny z województwa świętokrzyskiego.

W półfinałach zmierzyły się województwo opolskie z małopolskim i lubelskie ze śląskim. W pierwszym spotkaniu to opolanki cieszyły się zwycięstwem 3:1 i ten wynik dał im awans do finału. W drugim spotkaniu półfinałowym województwo lubelskie zwyciężyło ze śląskim 2:0.

Mecz o 3 miejsce rozgrywał się pomiędzy województwami małopolskim oraz śląskim. Województwo śląskie zdobyło w spotkaniu dwie bramki i zakończyło spotkanie triumfem (2:0).

W meczu o pierwsze miejsce stanęły przeciwko sobie zespoły z Opolszczyzny oraz Lubelszczyzny. Triumfem cieszyły się jednak opolanki, ponieważ po wyrównanym spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 1:1 zwyciężyły w rzutach karnych 2:1.

Tabela wyników:

Serdecznie gratulujemy Katarzynie Gaweł, Monice Kowalczyk, Karolinie Bielskiej, Dominice Bar, Aleksandrze Szulik, Żanecie Garbicz oraz Milenie Zielińskiej za dumne reprezentowanie naszych barw!:)

Więcej o wynikach XVII Ogólnopolskich Igrzysk LZS-ów w linku poniżej: