brak zdjęć

Zapowiedź meczu z Lublinem

• autor: justys_5, 2014-09-01 21:07

Wyjazd do Lublina to jeden z najdalszych wyjazdów ULKS-u. Już w sobotę zmierzymy się z tamtejszym UKS Widok SP 51 Lublin.

Dziewczęta już w piątek wyruszą w trasę do odległego Lublina, aby w sobotę o 11.00 zmierzyć się w ważnym pojedynku z tamtejszym zespołem. To już trzeci wyjazd ULKS-owiczanek.

Widok Lublin w zeszłym sezonie swoje zmagania zakończył na 7 miejscu, o jedną lokatę niżej od biało-niebieskich. Spotkania pomiędzy ULKS-em a Widokiem kończyły się:

w rundzie jesiennej remisem 0:0, a w rundzie wiosennej wygraną na naszą korzyść wynikiem 3:0.

W obecnej rundzie Widok rozegrał już 3 mecze, czyli o jeden więcej od Bogdańczowiczanek i zajmuje wysokie 4 miejsce posiadając 5 punktów. Do tej pory nasze przeciwniczki wygrały jedno spotkanie i zremisowały dwa mecze.

MUKS Sokół Kolbuszowa

Widok Lublin

KS Korona Łaszczów

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

Widok Lublin

Mecz odbędzie się 06.09.2014r. o godzinie 11.00 w Lublinie. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania naszej drużyny.