Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

• autor: justys_5, 2014-09-30 17:11

Biało-niebieskim nie udało się zdobyć punktów w Wałbrzychu.

1:3

Bramka: Oliwia Stuligłowa

Nasze piłkarki już w 3 minucie straciły pierwszą bramkę. Po indywidualnej akcji przeciwniczek, nasza bramkarka wyciąga piłkę z siatki, a drużyna ULKSu przegrywa 1:0. W 20 minucie biało-niebieskie mają okazję na zdobycie bramki. Przed polem karnym faulowana została zawodniczka ULKSu, dośrodkowanie zostaje jednak wychwycone przez bramkarkę gospodyń. W 71 minucie gospodynie zdobywają kolejną bramkę. Przeciwniczka lobując bramkarkę umieszcza piłkę w siatce. W 87 minucie bramkę trafia Oliwia Stuligłowa. Zawodniczka ULKSu zmuszając do błędu obronę drużyny przeciwnej strzela bramkę, a wynik to 2:1. W ostatniej minucie spotkania wynik ostatecznie ustalają przeciwniczki, a spotkanie kończy się wynikiem 3:1.