ULKS Bogdańczowice - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rysy Bukowina Tatrzańska - Gol Częstochowa 4:0
  • Sportowa Czwórka Radom - ULKS Bogdańczowice 1:2
  • Rolnik Głogówek - Sokół Kolbuszowa Dolna 2:5
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Wanda Kraków 2:2
  • Resovia Rzeszów - AZS II Wrocław 2:3

Sportowa Czwórka RadomULKS Bogdańczowice
Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice
2016-11-05, 17:00:00

Sparing: ULKS - Unia Opole
Ładowanie...

Podwójnie złoty ULKS

• autor: justys_5, 2015-09-02 14:23

W rozegranych w Zamościu (28-29 sierpnia) mistrzostwach Polski LZS nasz zespół obronił tytuł sprzed roku. W eliminacjach pokonał 5-0 ekipę z Sierpca, 2-1 Koronę Łaszczów i 3-1 Medyka Konin. W półfinale zwyciężył 1-0 Naprzód Sobolewo, w w finale 3-1 Koronę Łaszczów. Bilans znakomity - pięć zwycięstw, 14 strzelonych bramek i tylko trzy stracone!

Mistrzowski zespół trenera Mirosława Krzyształowicza tworzyły: Dominika Bar - Dominika Małycha, Katarzyna Gaweł, Żaneta Garbicz, Karolina Bielska, Monika Latańska, Magdalena Tkaczuk i Dominika Rudzok.

Drugie mistrzostwo ULKS (Karolina Bielska, Monika Latańska, Magdalena Tkaczuk, Dominika Bar) wywalczył w czwórboju (zbijanie kręgli, rzut lotkami do tarczy, rzut piłką lekarską i rzut podkową do celu).

Gratulacje!

Autor: Treść:pozostało znaków: