Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

Puchar Polski: ULKS Bogdańczowice: LKS Polonia Prószków

Aktualności

Wciąż bez punktów...

• autor: moni05, 2008-10-13 11:11
W spotkaniu rozegranym...

W spotkaniu rozegranym na własnym stadionie 5 października nasza drużyna uległa zespołowi z Lubina 6:0. Początkowo jednak nic nie wskazywało na taki obrót meczu. Już od pierwszego gwizdka zawodniczki ULKS-u podejmowały coraz to groźniejsze ataki w polu bramkowym przeciwnika. Około 10 i 15 minuty rozgrywki o krok, a nawet o pół kroku od zdobycia bramki były kolejno Weronika Cichocka i Agnieszka Pielichowska. Niestety znowu zabrakło trochę szczęścia, mimo tego i nadzwyczaj brutalnej gry lubińskiej drużyny, nasz zespół nie rezygnował z walki. Krytyczny moment nastąpił w końcówce I połowy, kiedy to w przeciągu ostatnich pięciu minut tej partii wpadły dwie samobójcze bramki po stronie ekipy z Bogdańczowic.
Druga odsłona należała do zespołu z Lubina. Pomimo starań nie udało się nam odrobić wcześniejszych strat. Dodało to pewności siebie przeciwniczkom, które w II połowie trafiały do siatki czterokrotnie i nie dały już odebrać sobie zwycięstwa.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko mieć nadzieję i dołożyć wszelkich starań, by w następnym meczu poszło nam zdecydowanie lepiej.