Turniej - Głogówek 7.03.2010.

Kadra Bogdańczowic zwycięża ! ! !

• autor: Paulinka15, 2009-09-01 14:03

Pierwsze ligowe zwycięstwo odniosły piłkarki ULKS-u Bogdańczowice. Rywalkami spotkania w Jędrzychowicach był beniaminek ligii, drużyna LZS FC Hert Sławnikowice. Mecz przebiegał pod wyraźne dyktando drużyny ULKS-u, która po uderzeniu Weroniki Cichockiej w 3 minucie objęła prowadzenie. Gospodynie miały wyraźny problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Zawodniczki Bogdańczowic były szybsze, wyprzedzały miejscowe i wyraźnie dominowały na boisku. Wyrazem tego były kolejne bramki dla Bogdańczowic - w 13 minucie Milena Zielińska podwyższyła wynik meczu, a kolejne bramki w pierwszej połowie zdobyła w 24 i 39 minucie Justyna Ganczar.

Usatysfakcjonowane prowadzeniem zawodniczki ULKS-u przespały pierwsze minuty II połowy i miejscowe w 49 min. zdobyły bramkę. Po stracie gola „ualkesiaczki” zabrały się do gry. Grały z pomysłem stwarzając sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Ataki dziewczyn z Bogdańczowic były coraz groźniejsze, po jednym z nich J. Ganczar znalazła się w polu karnym sytuacji sam na sam z bramkarzem, gospodynie musiały ratować się faulem. Arbiter spotkania wskazał na „ wapno”. Niestety kapitan drużyny Agnieszka Pielichowska uderzyła zbyt lekko i golkiper zdołał strzał obronić. Kolejne bramki padały po akcjach całego zespołu a kropkę nad „ i” postawiła J. Ganczar w 67 i 75 minucie spotkania. Swoją wyższość w meczu potwierdziły Bogdańczowice i w 84 minucie po strzale Żanety Jędrzejewskiej ustaliły wynik meczu na 7 do 1.

Kolejnym rywalem ULKS-u będzie mocna drużyna Ecorenu Zagłębie Lubin. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 6 września o godzinie 13.00 na dawnym stadionie KKS- u.

autor: asiab02 2009-09-01 14:17:25

Profil asiab02 w Futbolowo piękna relacja :)) oby takich wiecej bylo :p

autor: ~Pielich 2009-09-01 14:57:14

avatar Brawo za relacje, w końcu stronka zaczyna żyć :)

autor: ~moni05 2009-09-01 15:48:37

avatar Gratulacje dziewczyny :D piękny wynik :)świetna relacja Paulapozdrawiam ;)

autor: majestat10 2009-09-01 22:08:29

Profil majestat10 w Futbolowo ehehehe no mowilam,ze jedziemy tam po honor, po slawe i po zwyciestwo ;DO lele, o lala... ;D

autor: ~Jana - Unia Opole 2009-09-05 22:54:46

avatar Gratuluję wielkiego historycznego zwycięstwa :)po roku płacenia frycowego w Lidze, w końcu widać efekty waszej pracy.Bardzo się cieszę,że się rozwijacie. Wierzę w Wasz zespół i mam nadzieję, że Wy uwierzyłyście w siebie :)Sukcesy są paliwem i dają wielką siłę !Dlatego życzę kolejnych punktów i powodów do radości  :)Pozdrawiam