Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

Aktualności

ULKS 0 : 4 Rolnik (0:2)

• autor: majestat10, 2009-10-01 19:53

W sobotę, 3.10.2009r drużyna ULKS'u podjęła na własnym stadionie, drużynę Rolnika II Biedrzychowice.

Początek meczu był wyrównaną grą obu drużyn, a nawet można posunąć się o stwierdzenie, że drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i przeprowadzila kilka składnych akcji, niestety nie zakończonych strzałem. Okazje do zdobycia bramki miały kolejno Żaneta Jędrzejewska, brutalnie sfaulowana przez zawodniczkę Rolnika, Weronika Cichocka, której zabrakło odrobiny skuteczności, oraz Żaneta Garbicz, nie trafiająca do bramki.

Brak skuteczności wykorzystały Rolniczki, strzelając w 35' pierwszą bramke, oraz kilka minut później drugą, ustalając tym samym wynik meczu na 2:0 dla Rolnika.

Po przerwie, dziewczyny ULKSu prowadziły bardziej defensywną gre, pozwalając strzelić przeciwniczkom dwie kolejne bramki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4 dla Rolnika.

Należy dodać, że gra nie była czysta, a sędzia potraktował mecz ligowy jak sparing, nie odgwizdując rażących błędów na boisku, przede wszystkim brutalnej gry drużyny Rolnika.