TS Mitech II Żywiec - ULKS

Turniej noworoczny - Głogówek

• autor: majestat10, 2010-01-03 12:26

Dnia 2.01.2010r. w Głogówku, odbył się organizowany przez druzyne Rolnika Biedrzychowice turniej noworoczny. Nasza druzyna zostala zaproszona, do wystapienia w kategoriach Seniorek i Młodziczek.

Pojechałyśmy na turniej w nieco okrojonym składzie. W kategorii seniorek zagrały : Pielichowska, Skrzypek, Jędrzejewska, Garbicz, Rybot i Zielińska.

Dziewczęta trafiły na mocną grupę, w której rozegrały mecze z drużyną Rolnika Biedrzychowic oraz Ecorenu Lubin (druzyny te sa viceliderem i liderem naszej grupy w lidze). Pierwszy mecz 'uelkaesiaczki' zagrały z rolniczkami, i przegrały go 5:1, honorową bramkę dla ULKSu zdobyła Agnieszka Pielichowska.

Kolejny mecz rozegrałyśmy z drużyną Ecorenu, w którym poniosłyśmy porażkę, przegrywając aż 1:8. Honorowe trafienie dla ULKSu zaliczyła Żaneta Jędrzejewska.

W wyniku uzyskanych wynikow, zmierzylysmy sie z zespołem BTP Czajda Brzeg, który pokonałyśmy wynikiem 5:0. Dla ULKSu 4 bramki zdobyła Żaneta Jędrzejewska, natomiast jedną Beata Rybot.

Seniorki ULKS Bogdańczowice, zakończyły turniej na 5 miejscu.

Zwycięzcą turnieju w tej kategorii okazała się drużyna UMKSu Ostrowii Ostrówek/MOSiR Sieradz, pokonując w finale drużynę Ecorenu, aż 8:0. Gratulujemy!

Nasze Młodziczki natomiast, w pierwszym pojedynku zmierzyły się z drużyną BTP Czajda Brzeg, pokonując ją 4:0. Kolejny mecz, nasze młode piłkarki rozegrały z Kadrą Województwa Opolskiego U-13, ulegając im 5:1. Honorowe trafienie zaliczyła Monika Latańska.

W fazie finałowej dziewczęta rozegrały mecz z drużyną z Ostrówka, przegrywając 1:6.

W walce o 3 miejsce rozbroiła je wynikiem 1:3 drużyna Ecorenu Lubin.

Tym samym dziewczyny zdobyły 4 miejsce w kategorii Młodziczek.

Również w tej kategorii zwyciężyły dziewczęta UMKSu Ostrowii Ostrówek/MOSiR Sieradz. Serdecznie gratulujemy rozgromienia przeciwników w obu kategoriach!

Należy dodać,że dwie nasze zawodniczki, Magda Jarczewska oraz Monika Latańska dostały powołanie do Kadry Województwa Opolskiego u-16, a oprócz tego Monika Latańska, otrzymała nagrodę najlepszej zawodniczki turnieju w kategorii młodziczek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

autor: ~kibic 2010-01-03 13:44:50

avatar niom graty Majestat snajperze :D i graty dla małych za kadre i najlepszom piłkare! powodzenia laski!!

autor: ~itsme 2010-01-04 19:48:45

avatar piersza liga czeka :D :D :D :D:D:D:D:D:D:D:D