Ulks Bogdańczowice-Mitech Żywiec

Ostatni mecz u siebie - info !

• autor: rybciaaaaa90, 2010-05-15 12:15

Po dwóch zwycięstwach z rzędu nad Gogolinem, piłkarki ULKS-u czeka tym razem trudniejsze zadanie. Na ich stadion przyjeżdża lider rozgrywek – Ecoren Ziemia Lubińska. Dla zawodniczek z Bogdańczowic to ostatni mecz w tym sezonie, który rozegrają przed własną publicznością.

Ecoren to zdecydowany lider i faworyt niedzielnej potyczki. W poprzednich trzech meczach pomiędzy tymi zespołami, zawsze górą był zespół z Ziemi Lubińskiej – dwukrotnie padł wynik 7:0, a raz było 4:0.

Pierwszy wiosenny mecz mógł jednak zostać w pamięci nie z powodu wysokiego wyniku, a ostrej gry Ecorenu, której na dodatek nie potrafił dostrzec arbiter spotkania. Zawodniczki ULKS-u zaciskały jednak zęby i ambitnie walczyły do samego końca, stwarzając sobie parę okazji do zdobycia bramki.

Miejmy nadzieję, że i w jutrzejszym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 14:00, nie zabraknie im woli walki, a dopisze tym razem skuteczność.

Informacje odnośnie spotkania:

Data: 16.05.2010

Kluczbork, stadion KKS

Zbiórka przed meczem koło szatni MKS-u o godznie 12:30!!

Obowiązkowo proszę ze sobą zabrać jakiś dokument tożsamości (dowód osobisty lub legitymację szkolną)

autor: ~Piotr 2010-05-16 11:54:06

avatar Odbędzie się mecz skoro pogoda jest taka fatalna ?