Sportowa Czwórka Radom 1:2 ULKS Bogdańczowice

Ładowanie...

Aktualności

Zła passa przerwana !

• autor: rybciaaaaa90, 2010-09-20 23:27

W sobotę w Kluczborku piłkarki ULKS-u już drugi raz z rzędu wygrały mecz na własnym stadionie - tym razem z rezerwami Rolnika Biedrzychowice. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:0, a dwie bramki dla drużyny z Bogdańczowic zdobyła Sandra Zylla.

Po ostatniej, bolesnej porażce w Katowicach (0:6), piłkarki przerwały fatalną passę porażek z Rolnikiem, z którym to ciągle przegrywały wynikiem 0:4 i zdobyły cenne trzy punkty.

Do końca pierwszej połowy wynik na stadionie KKS-u był bezbramkowy. Jednak już chwilę po gwizdku sędziego, rozpoczynającym drugą część spotkania, bramkarkę gości pięknym strzałem pokonała Sandra Zylla, która po zakończeniu poprzedniego sezonu opuściła pierwszoligową Unii Opole i zasiliła szeregi ULKS-u. Aktywna zawodniczka nie spoczęła jednak na laurach po strzeleniu pierwszej bramki. Jeszcze kilkakrotnie próbowała umieścić piłkę w siatce rywalek, jednak udało jej się to dopiero kilka minut przed końcowym gwizdkiem, kiedy to płaskim strzałem, drugi raz w tym meczu pokonała, bramkarkę Rolnika.

Była to ostatnia bramka, jaką mogliśmy zobaczyć w tym spotkaniu. Tym samym sposobem ULKS wygrywając 2:0 z rezerwami drużyny z Biedrzychowic, zdobył 3 punkty, dzięki którym plasuje się na piątym miejscu w tabeli II ligi kobiet w grupie śląskiej.